Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł

0
459

Coraz więcej osób pragnie zmienić swój styl życia na nieco zdrowszy. I choć nie zawsze nam się to udaje, nie powinniśmy się poddawać. Przede wszystkim zmiana stylu życia wiąże się ze zmianą nawyków i przyzwyczajeń. A pomóc nam w tym może odpowiedni sprzęt elektryczny np. jakim jest wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł. To gadżet, dzięki któremu uzyskujemy pełnowartościowe posiłki. Prosta w użyciu, łatwe przepisy i tak oto możemy zaoszczędzić wiele pieniędzy odżywiać się zdrowiej.

Zanim jednak dokonamy szybkiego zakupu, warto dokładnie zastanowić się, jaką wyciskarkę wolnoobrotową do 500 zł wybrać i kupić? Czy wszystkie są takie same? Co je wyróżnia? Na co zwrócić uwagę? Jeśli macie pytania i szukacie na nie sensownej odpowiedzi, w tym wypadku zapraszamy Was do naszego poradnika. Najważniejsze informacje w jednym miejscu. Sprawdźcie sami!

Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Ranking
Jaka Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł?
Ranking najlepszych >>>

Jaką wyciskarkę wolnoobrotową do 500 zł wybrać i kupić?

Jeśli zależy nam, aby mieć dobrą wyciskarkę wolnoobrotową do 500 zł, powinniśmy najpierw zastanowić się, czego będziemy od niej oczekiwać i jakie funkcje by nam się przydały. Na sklepowych półkach jest wiele modeli, zatem dokładnie zwróćmy uwagę na parę istotnych elementów:

  1. moc,
  2. pojemnik na sok,
  3. wielkość otworu na składniki,
  4. ułożenie,
  5. czyszczenie.
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł / Ranking i opinie

Moc wyciskarki wolnoobrotowej do 500 zł

Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł oferuje nam całkiem dobrą moc. Jeśli zastanawiacie się, na czym to polega, to jest to parametr oferowany przez sprzęt. Moc podajemy w watach. Im ten parametr będzie większy tym z twardszymi składnikami sobie lepiej poradzi. W tej cenie możemy wybierać pomiędzy 100 W a 250 W. Jednak nie decydujmy się na mniej, gdyż wtedy urządzenie będzie chodzić bardzo wolno i może sobie nie poradzić z każdym owocem czy warzywem.

Sprawdź: Wyciskarka wolnoobrotowa do 1000 zł

Pojemnik na sok w wyciskarce wolnoobrotowej do 500 zł

Zanim zakupimy wyciskarki wolnoobrotowe do 500 zł, sprawdźmy jaki jest dołączony pojemnik na sok. To dodatek, który podstawiamy w miejscu wypływania płynu i mamy pojemnik na gotowy sok czy koktajl. Zwykle jest tam też miarka, że wiemy ile tego płynu mamy. Przydaje się, gdy chcemy zrobić nieco więcej napoju na później i nie chcemy mieć go bezpośrednio w szklance, tylko w zamkniętym pojemniku. Zwykle w tej cenie czekać na nas będzie pojemnik 250 ml, choć mogą też występować takie dwuosobowe 500 ml. Wtedy możemy przygotowywać sok na zapas i chłodzić go w lodówce. Ale możemy też pojemnik zapełniać cały i przelewać do jeszcze większego np. 1 lub 2 litrowego dzbanka, gdy np. organizujemy domówkę, jakieś urodziny itd.

Wielkość otworu na składniki w wyciskarce wolnoobrotowej do 500 zł

Bardzo ważnym elementem wyciskarki wolnoobrotowej do 500 zł jest wielkość otworu na składniki. Ten element głównie służy naszej wygodzie. Im będzie on większy tym wcale lub niewiele razy będziemy musieli kroić owoce czy warzywa. To może mieć znaczenie w przypadku pomarańczy czy jabłek. Ale to zależy od naszych preferencji, czy takie krojenie na mniejsze części po prostu nie będzie nam przeszkadzać.

Ułożenie wyciskarki wolnoobrotowej do 500 zł

Choć nie każdy sobie zdaje sprawę, to jednak ważne jest ułożenie wyciskarki wolnoobrotowej do 500 zł. Od tego zależy, ile miejsca wolnego nam pozostanie i jak będzie nam się ją użytkowało. Dla małych pomieszczeń dedykowana jest raczej ta wersja pionowa. Gdyż wtedy pozostaje nam jeszcze miejsce na blacie. Jednak bywają nieco mniej stabilne, dlatego wiele osób decyduje się na wyciskarkę wolnoobrotową do 500 zł poziomą. To ułożenie natomiast pozwala nam na większą siłę nacisku, przez co zyskujemy większa skuteczność przy obróbce twardszych warzyw i owoców.

Jaka wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł
Jaka wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł – sprawdź opinie, ranking

Czyszczenie wyciskarki wolnoobrotowej do 500 zł

Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł powinna być łatwa w utrzymaniu czystości, gdyż w przeciwnym razie może nas to bardzo zniechęcić do korzystania z niej. Najlepiej, gdyby posiadała niewiele części do czyszczenia lub takie, które bez problemu umyjemy w zmywarce. Takie rozmontowywanie, skomplikowane czyszczenie i ponowne składanie mogłoby być dla nas bardzo irytujące i nie chciałoby nam się tego codziennie robić dla jednego soku. Pamiętajmy więc, by zdecydować się na jak najmniej elementów wyciskarki, które trzeba by zdejmować i czyścić.

Co można przygotować dzięki wyciskarce wolnoobrotowej do 500 zł?

Dobra wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł przygotuje nam wiele pysznych przekąsek, które na dodatek są zdrowe. To, co możemy otrzymać to m. in. soki świeżo wyciskane bez konserwantów, koktajle mleczne, smoothies, ale też musy owocowe. Do każdej przekąski możemy dorzucić swoje ulubione dodatki, tak, by smakowało nam to jeszcze bardziej. Przykładem są nasiona jak słonecznika, dyni, ale też płatki owsiane, chia. Jako mleko możemy użyć nie tylko krowiego, ale też kokosowego, migdałowego czy ryżowego, itd. Możemy także dorzucić orzechy. Oczywiście wyżej wymienione koktajle czy soki i musy mogą być owocowe, warzywne oraz mieszane, czyli owocowo-warzywne.

Polecamy: Wyciskarka wolnoobrotowa do 600 zł

Zalety wyciskarki wolnoobrotowej do 500 zł

Dobra wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł powinna cechować się dobrą jakością, w całości, od mocnej obudowy, po ostre ostrza. To inwestycja na lata, która przyniesie nam dużo zdrowia i będziemy w stanie zaoszczędzić wiele pieniędzy. Zapewne zmotywujemy się, by jeść zdrowiej i nie na mieście. Po co przepłacać nawet 3 krotnie?! Albo płacić za soki z milionem konserwantów i toni niepotrzebnego cukru?

Świeże przekąski wykonane w domu dadzą nam większą satysfakcję, że sami wykonaliśmy przepis, zaoszczędziliśmy pieniądze i daliśmy sobie wiele witamin oraz minerałów. Naturalnie występujące cząstki miąższu zawierają wiele błonnika, przez co łatwiej jest utrzymać prawidłową pracę jelit. Przestajemy mieć problemy np. z zaparciami jelit i pozbywamy się problemów żołądkowych.

Gdzie kupić wyciskarkę wolnoobrotową do 500 zł?

Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł jest do kupienia w wielu sklepach stacjonarnych z akcesoriami AGD lub w dużych marketach. Warto zdecydować się na tą opcję, gdyż wtedy sprzęt możemy dokładnie sprawdzić i porównać. Ale to wcale nie oznacza, że wybór w internetowym jest gorszy. Wręcz przeciwnie.

Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł
Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł

Do chętnie wybieranych producentów należą: Eldom, Tefal, Gotie, Artnico, Raven, Silvercrest i inni.

Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł – opinie

Co według Was daje nam wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł? Czy warto ją kupić? Jeśli tak to jaki model polecacie lub jaki odradzacie? Dlaczego zdecydowaliście się na jej zakup? Czy jej obsługa jest prosta? Co najchętniej przyrządzacie, jakieś soki czy może koktajle mleczne? Jakie przekąski lubicie najbardziej i kiedy je przyrządzacie? Z niecierpliwością będziemy oczekiwać na Wasze opinie zawarte w komentarzach!

A może: Wyciskarka wolnoobrotowa do 1500 zł

Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł / Ranking najlepszych

Czy dobry gadżet wymaga od nas zaangażowania? Z pewnością tak, ale tylko małego, jeśli postanowicie skorzystać z naszego rankingu najlepszych wyciskarek wolnoobrotowych do 500 zł. Tu znajdziecie wszystko co dobre w jednym miejscu. W zestawieniu są tylko te modele najbardziej polecane przez innych użytkowników. Sprawdźcie sami!

1.
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Eldom
Eldom Perfectjuicer PJ450
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Eldom
2.
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Eldom
Eldom PJ400
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Eldom
3.
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Tefal
Tefal ZC150838 Juiceo
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Tefal
4.
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Tefal
Tefal Infiny Press ZC255B
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Tefal
5.
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Transa Electronics
Transa Electronics WT-16
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Transa Electronics
6.
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Sencor
Sencor SSJ4041BK
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Sencor
7.
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Raven
Raven EWW005
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Raven
8.
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Sencor
Sencor SSJ 4050NP
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Sencor
9.
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Blaupunkt
Blaupunkt SJV-301
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł Blaupunkt
10.
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł MPM
MPM MSO-12M
Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł MPM

Dodaj opinie i recenzje

Please enter your comment!
Please enter your name here