Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw

0
321

Dobra wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw w każdym domu to podstawa! Jest to bardzo przydatny gadżet do codziennych zadań – czyli do wyciskania świeżych, zdrowych soków czy smoothies, które nie posiadają konserwantów. Dzięki temu możemy w domu zacząć odżywiać się zdrowo i przy tym zachować pieniądze w portfelu, w końcu jedzenie na mieście zawsze jest droższe, szczególnie świeżo wyciskane napoje. A tu mamy dowolność, wybór i możemy go otrzymać w bardzo prosty sposób.

Wystarczy zakupić wyciskarkę wolnoobrotową do twardych warzyw, tylko jaka będzie odpowiednia? Czym różnią się między sobą dane modele? Na co warto zwrócić uwagę? O czym powinniśmy pamiętać przed zakupem? To i wiele więcej – odpowiedzi znajdziecie w poniższym artykule. Dlatego już teraz zapraszamy Was do lektury oraz do rankingu najlepszych!

Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Ranking
Jaka Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw?
Ranking najlepszych >>>

Do czego służy wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw?

Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw pozwala nam tworzyć zdrowe napoje, które posłużą nam jako przekąska w ciągu dnia czy dodatek do obiadu. Wielu ludzi bardziej preferuje warzywa lub właśnie odwrotnie, mają problemy z regularnym spożywaniem warzyw. Dlatego jest to dobre rozwiązanie, by w smaczny sposób dostarczać odpowiedniej dawki witamin. Mamy wiele możliwości, bo może być to sok choćby z marchwi, selera, buraka, itd, ale możemy też zrobić musy czy soki z dodatkiem orzechów. Możemy także pokusić się o mieszanki owocowo-warzywne np. jabłko, nać pietruszki, seler, pietruszka, gruszka.

Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw / Ranking, cena i opinie

Jaką wyciskarkę wolnoobrotową do twardych warzyw wybrać i kupić?

Dobra wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw powinna znajdować się w każdym domu, tylko co oznacza dobra? Przede wszystkim powinna pasować do naszych preferencji, poradzić sobie z twardymi składnikami, dlatego też zastanówmy się czego oczekujemy. Następnie sprawdźmy dostępne modele i szczególną uwagę zwróćmy na:

  1. moc,
  2. wygląd,
  3. pojemnik na napój,
  4. wielkość otworu na składniki,
  5. czyszczenie.

Moc wyciskarki wolnoobrotowej do twardych warzyw

Dobra wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw charakteryzuje się tym, że pozwala nam się cieszyć pełnią dostępnych funkcji. Oznacza to, że ma odpowiednią moc, która poradzi sobie z każdym składnikiem. Czy to będą warzywa, owoce, a nawet orzechy. Moc podajemy w watach i im jest ona większa, tym lepiej. Tym szybciej nasz nowy gadżet poradzi sobie z produktami. Duża moc pozwoli nam szybko poradzić sobie z twardymi warzywami, a nawet pozwoli nam tworzyć mleka orzechowe. Minimum to na prawdę 150 W. Choć jeśli możemy, zdecydujmy się na 200 czy nawet 250 W!

Polecamy: Wyciskarka wolnoobrotowa 400w

Wygląd wyciskarki wolnoobrotowej do twardych warzyw

Nasza wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw może być pionowa, jeśli mamy zbyt małą kuchnię, zbyt mało miejsca na blacie kuchennym. Te rodzaje są wtedy wygodne, nie zabierają miejsca a również poradzą sobie z wyciskaniem. Zwykle mają ładny, nowoczesny styl, który pasuje do każdego wnętrza i są łatwe w przechowywaniu.

Drugi rodzaj to wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw pozioma, która zajmuje już nieco więcej miejsca. Sprawdzi się w dużych kuchniach. Zyskujemy przy tym większą siłę nacisku, co daje nam większą skuteczność. Co jest ważne przy twardych owocach i warzywach.

Pojemnik na napój w wyciskarce wolnoobrotowej do twardych warzyw

Warto zwrócić uwagę na pojemnik na napój dołączony do wyciskarki wolnoobrotowej do twardych warzyw. Zwykle jest od dołączony do zestawu i może mieć różną wielkość w zależności od modelu. Do niego możemy bezpośrednio wlewać wykonany napój, co ułatwi nam zachowanie czystości dookoła czy przechowywanie w lodówce.

Jaka wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw
Jaka wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw? – opinie, cena, ranking

Wielkość otworu na składniki w wyciskarce wolnoobrotowej do twardych warzyw

Zapewne każdy z nas pragnie szybko przygotować swój nowy napój, nie tracąc czasu na „zabawę z jedzeniem”. Dlatego też warto sprawdzić, jaki otwór oferuje nam wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw. Dobrze, gdyby był dość duży, abyśmy nie musieli kroić składników na bardzo małe części. Im większy otwór, tym lepiej dla nas, wygodniej i szybciej. Przykładem może być otwór o wielkości 60-75 mm! Pozwala to na wkładanie warzyw i owoców w całości.

Sprawdź: Wyciskarka wolnoobrotowa do 300 zł

Czyszczenie w wyciskarce wolnoobrotowej do twardych warzyw

Mycie wyciskarki wolnoobrotowej do twardych warzyw może okazać się meczące, jeśli nie posiadamy stosownej funkcji. Zwłaszcza, gdy posiada trudno dostępne elementy, które się brudzą i trzeba je umyć. To może zniechęcić nas do użytkowania tego sprzętu. Dlatego warto wybrać model, który posiada funkcję wstępnego czyszczenia. To pozwoli nam wypłukać resztki warzyw w szybki i prosty sposób. Dla jeszcze większego zapewnienia czystości możemy wyjąć dodatkowo sitko i wyczyścić je szczoteczką.

Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw

Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw to taka, która spełnia nasze oczekiwania. Jest stworzona z dobrego materiału, mocna, wytrzymała z odpowiednią mocą silnika. Potrafi poradzić sobie z twardymi składnikami i stworzyć z nich sok. Zapewnia nam zdrowe przekąski i nie jest trudna w utrzymaniu czystości. A do tego, dobrze, by nie kosztował zbyt wiele. W końcu chcemy trochę zaoszczędzić, a przy tym zdrowo się odżywiać. Jeśli gadżet jest dobry, nie zajmie nam to wiele czasu, a za to zyskamy zdrową przekąskę.

Gdzie kupić wyciskarkę wolnoobrotową do twardych warzyw?

Dobra wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw dostępna jest w wielu punktach stacjonarnych m. in. w sklepach z akcesoriami małego AGD, marketach z małym AGD, marketach ogólnobranżowych i z akcesorami domowymi. Ale równie duży wybór czeka nas w sklepach internetowych, tam tylko nie możemy skorzystać z doradcy klienta.

Do chętnie wybieranych producentów zaliczamy: Kenwood, Kuvings, Eldom, Zeegma, Tefal, Bosch, Philips i inni.

Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw
Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw

Cena wyciskarki wolnoobrotowej do twardych warzyw

Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw w najtańszej wersji może kosztować około 200 zł, choć możemy mieć co do tego obawy, czy poradzi sobie rzeczywiście z twardymi składnikami w odpowiedni sposób, jak również może to oznaczać po prostu powolny proces. Dlatego zalecamy zakup droższych modeli, tak od 400 zł w górę. Za najdroższy możemy zapłacić nawet ponad 1000 zł.

Zobacz także: Wyciskarka wolnoobrotowa do 500 zł

Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw – opinie

Jaka wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Waszym zdaniem zasługuje na uznanie? Jaką zakupiliście i jesteście z niej zadowoleni? W jakiej cenie są godne polecenia gadżety, które poradzą sobie z twardymi składnikami? A może jakaś Was zawiodła i jej nie polecacie? Co chętnie wykonujecie, jakieś soki, smoothies a może musy? Dajcie nam znać! Na Wasze opinie czekamy w sekcji komentarzy!

Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw / Ranking najlepszych

W każdym domu powinniśmy mieć gadżet, który pozwoli nam tworzyć zdrowe przekąski. Jednak wybór może być spory i nie będziemy wiedzieć na co się zdecydować. Dlatego przychodzimy z pomocą i mamy dla Was ranking najlepszych wyciskarek wolnoobrotowych do twardych warzyw. Znajdziecie tu sprawdzone modele wraz z opisem i aktualną ceną. Sprawdźcie, co polecają inni użytkownicy i wybierzcie dla siebie najlepszy gadżet na zdrowe napoje!

1.
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Kuvings
Kuvings EVO820 Evolution Plus Grafitowy
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Kuvings
2.
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Kuvings
Kuvings D9900 Czerwony
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Kuvings
3.
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Omega
Omega EUJ-707 Sana Czerwony
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Omega
4.
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Kuvings
Kuvings D9900 Szary
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Kuvings
5.
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Hurom
Hurom H-AI (H34) Platynowy
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Hurom
6.
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw BioChef
BioChef Atlas Whole Slow Juicer czerwony
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw BioChef
7.
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Ronic Zyle
Ronic Zyle WSJ 2020
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Ronic Zyle
8.
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Hurom
Hurom HZS Alpha Plus srebrny
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw Hurom
9.
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw WELLRA
WELLRA TGJ 50S Szary
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw WELLRA
10.
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw SKG
SKG 2088 Czerwony
Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw SKG

Dodaj opinie i recenzje

Please enter your comment!
Please enter your name here