Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa

0
223

Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa to świetny wybór, jako domowy gadżet małego AGD, w każdym domu, gdzie kuchnia nie ma dużych metraży. A to bardzo szybki i łatwy sposób, aby przygotować zdrowe przekąski dla całej rodziny. I co najważniejsze są one bez sztucznych konserwantów i możemy dużo zaoszczędzić nie kupując świeżo wyciskanych soków na mieście. Takie urządzenie nie pozbawia owoców i warzy składników mineralnych, działa sprawnie, nie musimy dodawać cukru ani zagęstników, jest mały i niedrogi.

Dlatego warto zastanowić się, jaka wyciskarka wolnoobrotowa pionowa będzie odpowiednia do naszego domu. Szczególnie sprawdzi się, gdy mamy małą kuchnię, ale co dalej? Jakie inne parametry się liczą? Co jest ważne i na co zwrócić uwagę? Tego dowiecie się z naszego poniższego poradnika. Zajrzyjcie i dowiedźcie się kilku ważnych informacji, które pomogą Wam wybrać dla siebie najlepsze małe AGD. Zapraszamy do lektury już teraz!

Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Ranking
Jaka Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa?
Ranking najlepszych >>>

Jaką wyciskarkę wolnoobrotową pionową wybrać i kupić?

Jaka powinna być dobra wyciskarka wolnoobrotowa pionowa? Wybór jest duży, a my mamy różne wymagania. Dlatego są dostępne różne modele, z różnymi dodatkami. Przede wszystkim zastanówmy się, czego oczekujemy. Następnie zwróćmy szczególną uwagę na elementy, takie jak:

  • moc i prędkość obrotów,
  • pojemność,
  • głośność pracy,
  • kolor,
  • dodatkowe funkcje.
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa / Ranking, opinie, cena

Moc i prędkość obrotów wyciskarki wolnoobrotowej pionowej

Każda wyciskarka wolnoobrotowa pionowa wyposażona est w akumulator, który zapewnia nam daną moc oraz prędkość obrotów. W modelach, takich jak te, czyli pionowych możemy zwykle trafić na moc od 100 do 150 W. Czyli im większa moc, z tym bardziej twardymi owocami i warzywami poradzi sobie nasz gadżet. To oznacza między 45 a nawet 100 obrotów na minutę. Pamiętajmy jednak, by urządzenie było dobrej jakości, wtedy nie będzie się nagrzewać i nie ma strachu, że spowoduje jakieś zwarcie i urządzenie będzie do wyrzucenia! Dobrze też zwrócić uwagę na ostrość ząbków sitka, by w pełni cieszyć się możliwościami.

Pojemność wyciskarki wolnoobrotowej pionowej

Dobra wyciskarka wolnoobrotowa pionowa powinna być do nas dopasowana pod względem swojej pojemności. Przede wszystkim zastanówmy się, jak duży ma być pojemnik na napój. Czy mieszkamy sami wy wystarczy nam około 250 ml, a może mieszkamy jako para i potrzebujemy pojemności dla dwóch? A może jako rodzina z dziećmi i wtedy przyda się jeszcze większy pojemnik? Nawet do 1 litra oferują nam urządzenia pionowe. Oczywiście pojemnik można później zakręcić i schować do lodówki.

Pojemność dotyczy też pojemnika na skórki i niechciany miąższ z wyciśnięcia. W modelach pionowych może być on nieco mniejszy, z pewnością będzie za to wyższy, niżeli szerszy. Zwykle może to być między 05,l a nawet do 0,8 l.

Zobacz: Wyciskarka wolnoobrotowa do twardych warzyw

Głośność pracy wyciskarki wolnoobrotowej pionowej

Jeśli mieszkamy z dziećmi, szczególnie zwróćmy uwagę na głośność pracy wyciskarki wolnoobrotowej pionowej. Ciche urządzenie zapewni nam komfort przygotowywanych posiłków, nie przeszkadza nam przy oglądaniu telewizji, słuchaniu muzyki, czy też sąsiadom. Ciche urządzenie można też używać o dowolnej godzinie.

Jaka wyciskarka wolnoobrotowa pionowa
Jaka wyciskarka wolnoobrotowa pionowa? – cena, raking i opinie

Kolor wyciskarki wolnoobrotowej pionowej

Choć nie wielu z nas zwraca na to uwagę, to czasem ważny jest dla nas kolor wyciskarki wolnoobrotowej pionowej. Jeśli lubimy mieć wszystko na tip top, możemy wybrać jej design dopasowany do naszego stylu kuchni. Do wyboru jest wiele kolorów np. tradycyjny czarny, ale też szary, czerwony czy niebieski pastelowy, i wiele więcej.

Dodatkowe funkcje wyciskarki wolnoobrotowej pionowej

Oczywiście jak każdy sprzęt, tak i wyciskarka wolnoobrotowa pionowa posiadać może dodatkowe funkcje, w zależności od modelu. Przykładem jest przycisk biegu wstecznego, który używamy, gdy jakieś składnik nie chce przejść przez sitko Często możemy też natrafić na filtry na miąższ, jeśli chcemy bardzo gładki sok. Zwykle też dodawane są nakrętki i zamknięcia na pojemnik z napojem, aby bezpiecznie schować go do lodówki, wiedząc, że się nie wyleje. I zwracajmy też uwagę na otwór na składniki, bo niektóre modele oferują nawet bardzo duże, by nie kroić warzyw i owoców na mniejsze części.

Zalety wyciskarki wolnoobrotowej pionowej

Czy wyciskarka wolnoobrotowa pionowa może nam zaoferować jakieś plusy? Oczywiście! Jak każdy inny sprzęt AGD posiada zalety, o których nie sposób nie wspomnieć. Przede wszystkim to małe urządzenie, które nie zajmuje wiele miejsca. Nie jest też za drogie, za to zapewni nam możliwość tworzenia zdrowych napojów w domu. To urządzenie jest przede wszystkim dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, przygotowując codziennie soki, smoothies czy musy. Nie musimy tu dodawać cukrów, substancji zagęszczających czy konserwantów.

Polecamy: Wyciskarka wolnoobrotowa 400w

Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa że być używana do tworzenia napojów owocowych, warzywnych, jak i owocowo-warzywnych mieszanek. Do tego wykonamy dzięki niej smoothies, musy, a z niektórych modeli mleka orzechowe, czy nawet mielone orzechy. Nie pozbawia nas wartości odżywczych, jak nawet uwydatnia z produktów błonnik, potrzebny do prawidłowego trawienia. To miła i zdrowa alternatywa zamiast batoników czekoladowych, a ich przygotowanie nie zajmuje wiele czasu i nie kosztuje fortuny.

Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa pionowa

Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa pionowa to taka, która spełnia nasze oczekiwania, jest dopasowana do naszych potrzeb. Do tego jest dobrej jakości, poradzi sobie z bardzo twardymi składnikami, nawet mogą być to orzechy. Zrobi zarówno gładki sok, jak i sok z miąższem oraz mus. Ma niewielkie parametry, za to dużą moc. Zmieści się w każdej kuchni a do wyboru mamy różny design.

Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa pionowa
Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa pionowa

Gdzie kupić wyciskarkę wolnoobrotową pionową?

Dobra wyciskarka wolnoobrotowa pionowa dostępna jest w wielu sklepach stacjonarnych m. in. z akcesoriami domowymi czy w marketach z małym AGD. Tu możemy skorzystać z pomocy doradcy klienta. Każdy model możemy porównać i wybrać ten najlepszy dla nas. Ale do wyboru mamy także sklepy internetowe.

Do znanych producentów zaliczamy: Silvercrest, Zeegma, Vesta, Hoffen, Sencor, Eldom, Amica, Tefal oraz inni.

Cena wyciskarki wolnoobrotowej pionowej

Ile kosztuje dobra wyciskarka wolnoobrotowa pionowa? Przede wszystkim zacznijmy od ceny najniższej. Koszt zwykłego modelu, bez dodatków to mniej więcej 200 zł. Za droższe modele zapłacimy już między 400 zł a 500 zł. Choć są i takie super modele za ponad 1000 zł!

Sprawdź: Wyciskarka wolnoobrotowa do 300 zł

Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa – opinie

Jaka wyciskarka wolnoobrotowa pionowa jest Waszym zdaniem godna uwagi? Na jaki model powinniśmy zwrócić uwagę? A jaki Wy kupiliście? Jesteście zadowoleni? Możecie go polecić innym osobom? Co skłoniło Was do zakupu? Jakie powinien mieć funkcje? Dajcie nam znać! W sekcji komentarzy czekamy na Wasze opinie!

Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa / Ranking najlepszych

Każdy z nas chciałby mieć w domu dobrej jakości mały gadżet, który jednak ma duże możliwości. Który pozwala nam bardziej iść w stronę zdrowego odżywania jednak na przygotowanie posiłków nie poświęcimy całego dnia. Takie przykłady znajdziecie w rankingu najlepszych wyciskarek wolnoobrotowych pionowych. Tu znajdziecie polecane modele, sprawdzone, godne uwagi małe sprzęty AGD. Sprawdźcie opis, cenę i wybierzcie dla siebie najlepszy sprzęt!

1.
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Philips
Philips Viva Collection HR1889/70
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Philips
2.
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Eldom
Eldom Perfectjuicer PJ450
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Eldom
3.
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Kuvings
Kuvings Motiv1 Grafitowy
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Kuvings
4.
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa byZoo
byZoo Rhino
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa byZoo
5.
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Oscar
Oscar DA1200 Srebrny
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Oscar
6.
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Eldom
Eldom PJ400
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Eldom
7.
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Tefal
Tefal ZC150838 Juiceo
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Tefal
8.
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Philips
Philips Viva Collection HR1888/70
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Philips
9.
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Kuvings
Kuvings EVO820 Evolution Plus Grafitowy
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Kuvings
10.
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Eldom
Eldom PJ300
Wyciskarka wolnoobrotowa pionowa Eldom

Dodaj opinie i recenzje

Please enter your comment!
Please enter your name here